پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی​عملیات اجرایی احداث روشنایی سه نقطه پرحادثه محور قدیم ساوه- تهران به آغاز شد

تاریخ انتشار: 1397/02/19

 

با حضور نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس شورای اسلامی و مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان مرکزی عملیات اجرایی احداث روشنایی سه نقطه پرحادثه محور قدیم ساوه- تهران آغاز شد.

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان مرکزی در این مراسم با بیان اینکه با اجرای این عملیات؛ دو هزار و 700 متر از محور قدیم ساوه- تهران روشن می شود افزود: این پروژه ظرف شش ماه آینده به بهره برداری می رسد.

علی زندی فر ادامه داد: با اجرای این روشنایی سه تقاطع و دوربرگردان در روبروی شهرک صنعتی کاوه که عبور و مرور زیادی دارد روشن می شوند.

وی با اشاره به اینکه محور قدیم ساوه- تهران  در مجموع یک کیلو متر از روشنایی برخوردار است تصریح کرد: در صورت اختصاص اعتبار دو نقطه از این محور شامل یک دوربرگردان و گردنه آینه  نیز، نیاز به روشنایی دارد.

زندی فر با بیان اینکه این دو نقطه 400 میلیون تومان اعتبار نیاز دارد افزود: اجرای روشنایی جاده ها به افزایبش دید رانندگان و کاهش تصادفات کمک می کند.

گفتنی است عملیات اجرایی روکش آسفالت سه راهی آوه به سمت سلفچگان نیز با حضور نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس شورای اسلامی نیز در روز دوشنبه آغاز شد. این محور به طول 25 کیلومتر در حوزه استحفاظی استان مرکزی است که هشت کیلومتر از این محور با اعتبار یک میلیاردو 800 میلیون تومان روکش آسفالت می شود. لکه گیری و درزگیری ساوه- سلفچان سال گذشته انجام شد.  


 


مشخصات:
نظرات: *