پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلیچهارده کیلومتر ومتر از محورهای آشتیان- تفرش- فراهان روکش می شود

تاریخ انتشار: 1397/02/19

 

 


 کیلومتر از محورهای آشتیان- تفرش- فراهان با هزینه بالغ بر 16 میلیون ریال از اعتبارات ملی و استانی لکه گیری، درزگیری و روکش  آسفالت می شوند    .

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان مرکزی با اعلام این خبر افزود: لکه گیری، درزگیری و روکش  آسفالت این پروژهها ازیکم اردیبهشت آغاز شده است و تا نه ماه دیگر به پایان می رسد.

علی زندی فر با بیان اینکه در محور حاتم آباد- آشتیان که در مجموع 20 کیلومتر است چهار کیلومتر آن روکش و لکه گیری می شود خاطرنشان کرد: محور فرمهین- تفرش و واشقان- قرمز چشمه نیز عملیات درزگیری و لکه گیری انجام می شود.

وی با اشاره به محور فراهان- کمیجان گفت: این محور با اجرای ماسه آسفالت به طول یک هزارو 500 متر  و لایه روکش توپکا به طول سه هزار و 800 متر انجام می شود. در قسمت فراهان نیز دو هزار و 200 متر ماسه آسفالت و روکش انجام می شود. 

گفتنی است محور فراهان- کمیجان با اعتبار 830 میلیون تومان از اعتبارات ملی و استانی  موصب سال 96 روکش و ماسه آسفالت آن انجام می شود. این محور در مجموع 45 کیلومتر است که در سال 95 پنج کیلومتر از سوی داره کل راه و شهرسازی استان و در سال 96 نیز چهار کیلومتر از این محور روکش شده است.


 


مشخصات:
نظرات: *