پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی​حضور پرشور کارکنان راهداری و حمل و نقل جاده ای استان مرکزی در راهپیمایی روز قدس

تاریخ انتشار: 1397/03/19


روز قدس یکی از برجسته‌ترین یادگارهای امام خمینی است و نشانه‌ی دلبستگی انقلاب و دلبستگی ملت ما به ماجرای قدس شریف و ماجرای فلسطین است  که ملت شجاع و قهرمان کشورمان  همه ساله با پیروی از سفارش امام راحل و تاکید رهبر معظم انقلاب اسلامی  به میان می آیند تا بار دیگر ارادت و دلدادگی خود را به ملت زجر کشیده فلسطین اعلام نمایند.

کارکنان خدوم ومتعهد اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان مرکزی همچون دیگر اقشار مختلف جامعه با حضور پرشور و حماسی خود باردیگر حمایت همه جانبه خود را از ملت بیدار مسلمان فلسطین اعلام نمود وبا آرمان های مقدس بنیانگذار انقلاب اسلامی تجدید بیعت کردند.

كاركنان مجموعه راهداري از سراسر استان اعم از اداره كل و ادارات تابعه شهرستانها به همراه انجمن صنوف رانندگان کالا ی اراک و مسافربری،  با سردادن شعارهايي عليه اشغالگران و مستكبران و حمل بنر، همدوش با ساير مردم فهيم و انقلابي در اين راهپيمايي عظيم و پرشور شركت و اين فريضه مهم ديني و انقلابي را به جاي آوردند.


در این راهپیمایی، شرکت کنندگان با سردادن شعارهایی علیه اسراییل، خواستار پایان اشغال سرزمین فلسطین توسط اسراییلی ها شدند و انزجار خود را از اقدامات وحشیانه رژیم صهیونیستی نسبت به مردم بی پناه غزه ابراز نمودند.

در پایان، راهپيمايي كنندگان با اجتماع در ميدان مصلي اراک، بندهاي مختلف قطعنامه سراسري اين راهپيمايي را تاييد كردند.
مشخصات:
نظرات: *