پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی

​مدیرکل راهداری استان مرکزی خبر داد


تمدید ۱۰ روزه ثبت نام بیمه تکمیلی رانندگان کامیون در استان مرکزی

تاریخ انتشار: 1397/05/15

مدیرکل راهداری و حمل‌و نقل جاده‌ای استان مرکزی با اشاره به اینکه ثبت نام بیمه تکمیلی کامیونداران در استان مرکزی از اول مرداد ماه آغاز شده بود گفت: قرار بود تا ۱۵ مرداد ماه این طرح ادامه داشته باشد که با تصمیمی که در استان گرفته شد، این طرح تا ۱۰ روز آینده تمدید شد. 

علی زندی‌فر، مدیرکل راهداری و حمل‌و نقل جاده‌ای استان مرکزی در گفتگو با دیار آفتاب؛ با اشاره به پیگیری‌های انجام شده در راستای رفع مشکلات صنفی کامیون‌داران در استان، گفت: بیش از شش هزار کامیون‌دار در استان مرکزی فعالیت دارند که از این تعداد ۳ هزار عضو ثابت و یک‌هزار عضو فصلی پایانه باربری بوده و مابقی کامیون نفتکش هستند.

زندی فر حل مشکلات کامیونداران را جزو برنامه‌های اولویت‌دار مسئولان و اداره کل راهداری و حمل‌و نقل جاده‌ای استان دانست و اظهار کرد: در این راستا اقدامات ارزشمندی در جهت رفع مشکلات رانندگان وسایل نقیله سنگین از جمله تامین لاستیک، بیمه تکمیلی رانندگان، افزایش پایه حقوق بازنشستگان، کاهش تعرفه ها و ... انجام شده است.

مدیرکل راهداری و حمل‌و نقل جاده‌ای استان مرکزی با اشاره به اینکه ثبت نام بیمه تکمیلی کامیونداران در استان مرکزی از اول مرداد ماه آغاز شده بود بیان کرد: قرار بود تا ۱۵ مرداد ماه این طرح ادامه داشته باشد که با تصمیمی که در استان گرفته شده است این طرح تا ۱۰ روز آینده تمدید شده است.

زندی فر افزود: البته تا زمانی که در این خصوص متقاضی وجود داشته باشد امکان تمدید مجدد وجود دارد و کامیونداران هیچ گونه نگرانی در این خصوص نداشته بیاشند.

وی خاطرنشان کرد: حل بقیه مشکلات در دستور کار این اداره کل قرار دارد و با جدیت از سوی مسئولان پیگیری می شود
مشخصات:
نظرات: *