پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی

آغاز عملیات ایمن سازی و تعریض محور نراق -مشهداردهال


عملیات تعریض وایمن سازی محور نراق به مشهداردهال با فراخوان تجهیزات راهسازی آغازشد.

تاریخ انتشار: 1397/05/15

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز اراک؛ عملیات تعریض وایمن سازی محور نراق به مشهداردهال آغازشد تا با فراخوان تجهیزات راهسازی از شهرستان‌های استان مرکزی و توسط اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای دلیجان پیچ‌های خطرناک و مانع دید رانندگان این مسیر حذف شوند.

سرپرست فرمانداری شهرستان دلیجان گفت: عملیات مذکور بیش از یک ماه زمان برده ودر مسیری بطول ۱۶ کیلومتر اجرا خواهد شد.

یوسفی افزود: در سال جاری مبلغ ۱۰۰ میلیارد ریال از اعتبارات ردیف‌های ملی برای روکش آسفالت و لکه گیری محور اصلی شهرستان دللیجان تخصیص یافته که تا کنون ۱۸ میلیارد ریال به مرحله انتخاب نهایی پیمانکار و شروع عملیات اجرایی و ۶۰ میلیارد ریال دیگر در مرحله مناقصه و انتخاب پیمانکار رسیده است.

وی با بیان اینکه در دو ماه اخیر هم ۳ کیلومتر از مسیر ۱۶ کیلومتری نراق - مشهد اردهال روکش شده است اضافه کرد: همچنین عملیات اجرایی روشنایی ۶ کیلومتر از محور نیم ور - دلیجان و دودهک -سلفچگان با تامین اعتبار صورت گرفته در سال جاری آغاز خواهد شد.

سرپرست فرمانداری شهرستان دلیجان با اشاره به اینکه از عملیات ۱۲ کیلومتری دو بانده کردن محور دلیجان- نراق هم تنها ۳ کیلومتر باقی مانده است ادامه داد: در سال ۱۳۹۵ مقدار۱۰۰ میلیارد ریال اعتبار از محل اعتبارات سفر ریاست محترم جمهور برای این عملیات اختصاص یافت که ۵۰ میلیارد ریال آن هزینه شده و باقی مانده اعتبار در ماه‌های آینده تامین اعتبار خواهد شد.
مشخصات:
نظرات: *