پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلیدیدار مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان مرکزی با خانواده شهدا

تاریخ انتشار: 1397/06/15

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان مرکزی به همراه نماینده بنیاد شهید وامور ایثار گران استان و تنی چند از مسئولین این اداره کل، در استانه فرا رسیدن هفته دولت و گرامیداشت شهیدان رجایی و باهنر، با خانواده های شهدا و  ایثارگران  دیدار کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان مرکزی، علی زندی فر ، در دیدار با خانواده شهدا و ایثار گران،  محسن لرستانی، سیدمحمد بطحایی، غلامرضا بیات و محمد ترابی  ضمن بزرگداشت یاد و خاطره شهدای هشت سال دفاع ‌مقدس گفت: خانواده‌های شهدا با تقدیم عزیزان خویش در راه احیای اسلام و قرآن عزت آفریدند و امروز ایشان وارثان خون‌های پاک شهدا و ادامه دهندگان راه شهدا هستند.

وی با بیان اینکه مردم ایران قدردان ایثار و فداکاری شهدا و خانواده‌های معزز آنان هستند و می‌دانند اگر این ایثارها نبود کشور و انقلاب حفظ نمی‌شد ادامه داد: ایثار جانبازان و آزادگان و صبر آنان در برابر سختی‌ها مسیر تعالی را در برابر فرزندان امروز کشور گشوده است.

مهندس زندی فرافزود: دیدار از خانواده های معظم شهدا از وظایف مسئولان است و نقش موثر این عزیزان درحفظ و تداوم انقلاب اسلامی وهمچنین رشد و توسعه کشورمان برکسی پوشیده نیست. 

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان مرکزی، در این دیدار با تجلیل از صبر، ایثار و فداکاری‌های خانواده شهیدان گفت: مردم کشور ما قدردان ایثار و فداکاری شهدا و خانواده‌های معزز آن‌ها هستند یاد شهید و پیروی از راه شهید باید در جامعه ما تبدیل به آرمان شود و مطمئنا" دیدار با این عزیزان موجب تقویت روحیه خدمت‌رسانی در مسئولان و موجب زنده نگه داشتن فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه می باشد

مشخصات:
نظرات: *