پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلیاجرای طرح ایمنی موتورسواران و عابران پیاده در استان مرکزی

تاریخ انتشار: 1397/07/21

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان مرکزی از آغاز اجرای طرح ایمنی موتور سواران و عابران پیاده در 40 روستای استان خبر داد.

علی زندی فر افزود: به مناسبت هفته نیروی انتظامی همایش موتور سواران قانونمند درشهرستانهای ساوه و فراهان برگزار گردید اجرای طرح افزایش ایمنی موتورسواران و عابران پیاده در استان با تحت پوشش قرار دادن 40 روستا آغاز شده است.

وی اظهار کرد:  طرح افزایش ایمنی تردد عابران پیاده و راکبان موتور سیکلت بمنظور آشنایی موتورسواران با مقررات راهنمایی و رانندگی ، رعایت نکات ایمنی در هنگام موتورسواری، افزایش اطلاعات ترافیکی و پیشگیری از وقوع تصادفات اجرا می شود.

وی تصریح کرد: در اجرای این طرح، 40 روستای تحت پوشش در شهرستان های ساوه، شازند، تفرش ، اراک، خمین با توجه به تحلیل وضعیت موجود و شناسایی مکان های هدف انتخاب شده اند تا آموزش های مربوط به شیوه استفاده صحیح و ایمن از موتورسیکلت را در یک محیط شاد و صمیمی فرا بگیرند.

علی زندی فر تصریح کرد: آموزش های یاد شده شامل اجرای نمایش ، برنامه های طنز ، فرهنگی و مسابقات در یک فضای شاد است که علاوه بر راکبان موتورسیکلت خانواده های آنان هم بعنوان عابران پیاده می توانند در این محیط آموزشی حضور یابند.

در این راستا روز گذشته با حضور بخشدار، جانشین فرماندهی پلیس راه استان، فرماندهی انتظامی شهرستان ساوه، معاون حمل و نقل و رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان ساوه، و رئیس اداره ایمنی و ترافیک، اجرای طرح ایمنی موتورسواران در روستای قشلاق چلبلو از توابع شهرستان ساوه در مسیرهای فرعی محور ساوه – همدان برگزار و تعداد 80 کلاه ایمنی به موتورسواران توزیع گردید. 
مشخصات:
نظرات: *