پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی​57 گروه راهداری در جاده های استان مرکزی مستقر شدند

تاریخ انتشار: 1397/09/13

57  گروه راهداری در جاده های استان مرکزی مستقر شدند

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان مرکزی گفت: با آغاز فصل سرما 57 گروه راهداری و برفروبی در جاده های استان مستقر شدند.«علی زندی فر» افزود: این گروه ها متشکل از 406 نفر راهدار و نیروهای فصلی با 298 دستگاه انواع ماشین آلات سبک و سنگین است که برای خدمت رسانی به مردم در هنگام حوادث احتمالی و برفروبی در جاده های استان مرکزی مستقر شده اند.

وی ادامه داد: ماشین آلات راهداری شامل 35 دستگاه ماشین آلات سبک، 120 دستگاه ماشین های نیمه سنگین، 143 دستگاه انواع ماشین های سنگین و 67 دستگاه انواع ماشین های استیجاری است که در جاده های استان برای خدمت رسانی به مردم در جاده ها حضور دارند.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان مرکزی خاطر نشان کرد: 2 هزار و 380 تن نمک و ماسه در انبارهای 35 راهدارخانه فعال در جاده های استان ذخیره سازی شده است.

زندی فر یاد آور شد: برف در جاده های اراک - بروجرد گردنه زالیان، جاده اراک - ملایر بعد از پلیس راه توره به سمت ملایر و گردنه قره کهریز جاده خمین- الیگودرز در حال بارش است و در سطح سایر جاده های استان نیز باران می بارد.

وی خاطر نشان کرد: با توجه به پیش بینی اداره کل هواشناسی استان مرکزی مبنی بر بارش برف در جاده های کوهستانی و سردسیر نیاز است رانندگان ضمن همراه داشتن تجهیزات زمستانی از جمله لباس گرم، پتو و زنجیرچرخ به دلیل بارش باران و برف در راه های سرعت مطمئنه و قوانین راهنمایی و رانندگی را بیش از پیش رعایت کنند.
مشخصات:
نظرات: *